X
تبلیغات
دنیای دانلود
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


جدید ترین وبلاگ برای رفع نیاز های شما
نظرسنجی
  آیا وبلاگ خوبیه این وبلاگ


طریقه ساخت :E-Mail

E-Mail را می توان در سایت های مختلف ساخت حتی برای راحت شدن کار می توان از سایت NOAVAR (نوآور) که پست الکترونیکی فارسی است،استفاده کرد. دراینجا طریقه ساخت  E-Mailدر یکی از سایت های موجودرا توضیح می دهیم .

 

وارد سایت مورد نظر شده برای مثال سایت Yahoo. پس از دریافت صفحه اطلاعات برروی گزینه mail که درون صفحه قرار دارد دوبار کلیک کنید، پنجره دیگری برای ساخت ایمیل باز می شود از پنجره Sign up now استفاده کنید؛یعنی با کلیک کردن این پنجره را انتخاب کنید صفحه دیگری باز می شود.

 

برای ساخت ایمیل رایگان mail free Yahoo  استفاده کرده وآن را اجرا کنید. مجدداً برروی گزینه Sign up now کلیک کنید . بدین ترتیب فرم ثبت نام ایمیل باز می شود. در مقابل نوار Password رمز عبور ایمیل را وارد کنید (باید دقت داشت که تعداد رمزها بیشتر از 6  نویسه یا حرف باشد.)

.بنویسید Re Type Passwordبرای اطمینان از رمز داده ، مجدداً رمز را در مقابل نوار

در نوار Security Question یک سوال برای سوال رمز انتخاب کنید و جواب رمز را در نوار Your Answer تایپ کنید.

  اهمیت سؤال وجواب رمز:

اگر به دلایلی رمز ورود به ایمیل را فراموش کردید با استفاده از سؤال رمز وجواب آن که همان جواب داده شده در نوار Answer Your است می توان وارد ایمیل شد وسایت مورد نظر رمز جدیدی را برای ورود به ایمیل نشان می دهد.

 

درنوار Birth day تاریخ تولد را بر حسب  سال های میلادی مشخص کنید، که شامل روز، ماه، و سال است. اگر قبلاً ایمیلی داشتید در هنگام ساخت ایمیل جدید آدرس  قبلی را در مقابل نوا رCurrent E-mail  تایپ کنید .

در نوار First name  نام کوچک فرد تایپ می شود . درنوار Last name  نام خانوادگی فرد تایپ می شود.

با استفاده از گزینه  Content Languageمی توان  نوع  زبان اینترنتی را  تعیین نمود.  

کدپستی  خود را  در مقابل  نوار Cod Zip تایپ کنید که شامل کشور، شهر ومحله است .

درنوار Gender جنسیت را تعیین کنید.  

درنوار Industry رشته تحصیلی را تعیین کنید.

در نوار Editable order تخصص کاری را تعیین کنید.

در نوار Specialization شغل را تعیین کنید.

  

درقسمت بعدی  فرم ثبت  نام یک  سری گزینه  وجود دارد که سایت  مورد نظر می تواند اطلاعات  جدید مربوط به هرکدام از آنها را به ایمیل ساخته شده بفرستد؛ یعنی با انتخاب هر کدام از گزینه های زیر اطلاعات به روز آن گزینه به صورت ایمیل برای شما فرستاده می شود.

 

در کادر the box Enter the word as it is shown in  کلمه ای مشاهده می شود که برای رفتن به مرحله بعدی، این کلمه را در کادری که در پایین این قسمت مشخص است، تایپ کنید.

 

پس از تکمیل فرم بر روی گزینه from Submit this کلیک کنید.

 

نکته: اگر احیاناً کد پستی داده شده تایید نشود پنجره دیگری باز می شود .ابتدا در کادر بالا نام کشورIran را تایپ کنید ودر کادر Cod zip or Postal دوباره کدپستی را تایپ کنید. بدین ترتیب ایمیل مورد نظر ساخته می شود.

  طریقه وارد شدن به ایمیل:

درنوار Yahoo ID نام کلمه عبور را تایپ کنید. در نوارPassword نیز کلمه رمز را وارد کنید سپس برروی گزینه Sign in کلیک کنید.

 نکته: اگر احیاناً رمز عبور فراموش شده باشد از سؤال رمز وجواب آن استفاده کرده ووارد ایمیل شوید.

 

 Check mail

جهت دیدن ایمیل های فرستاده شده از این گزینه استفاده کنید. با اجرای این گزینه پنجره ای باز می شود که درون آن نامه های رسیده مشاهده می شود همچنین موضوع نامه ها به صورت زیر خط دار نمایش داده می شود که برای خواندن ایمیل مورد نظر بر روی موضوع آن قرار گرفته وکلیک کنید در نتیجه محتویات نامه نمایش داده می شود.

 Compose

برای فرستادن ایمیل به دیگران از این گزینه استفاده کنید. با اجرای این گزینه پنجره ای باز می شود. در نوار To آدرس گیرنده ایمیل را تایپ کنید.

  در نوارcc که مخفف کلمه copy carbon  است می توان نامه نوشته شده را برای گیرنده دیگری نیز فرستاد که اصطلاحاً به آن گیرنده «گیرنده اضافی» می گویند.

 در نوار BCC آدرس گیرندگان پوشیده یا مخفی را تایپ کنید(یعنی می توان نامه نوشته شده را برای شخص دیگری فرستاد به طوری که گیرندگان دیگر متوجه شخص سوم نشوند.)

 

 Attachment

با استفاده از این گزینه می توان تعلقات اضافی؛ مثل عکس را همراه ایمیل فرستاد. برروی گزینه Attachment قرار گرفته وآن را اجرا کنید. مسیر عکس را انتخاب کرده وok کنید. مسیر انتخاب شده مشاهده می شود وهمراه نامه عکس نیز فرستاده می شود.

 برای فرستادن ایمیل به شخص مورد نظرحتماً درانتهای کاربرروی گزینه  Sendکلیک کنید


چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۱
ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :
آمار وبلاگ
 • افراد آنلاین : ۱
 • بازدید امروز : ۱
 • بازدید دیروز : ۰
 • بازدید این هفته : ۱
 • بازدید این ماه : ۱۶
 • بازدید امسال : ۸۹
 • بازدید کل : ۱۴۳۴۱
 • تعداد پست ها : ۳۲
 • تعداد نظرات : ۰
امکانات جانبی